W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/05/27

Strefa smaku na Bladecross.

W ostatnią sobotę Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. przygotowało stoisko informacyjno-promocyjne na imprezie „Bladecross dla dzieci i dorosłych” organizowanej w ramach Mazowieckiej Ligi Bladecross. Wszyscy uczestnicy imprezy mogli ugasić pragnienie po intensywnej jeździe na rolkach. Na stoisku Strefy Smaku czekały koktajle owocowe, czysta woda z kranu oraz gadżety i materiały informacyjne Spółki.
Bladecross na rolkach to emocjonujące wyścigi na rolkach po torze przeszkód. W duchu zasady fair play zawodnicy rywalizują ze sobą na wymagającym zwinności, szybkości oraz skoczności torze przeszkód.

PWiK na Bladecross 2018

PWiK na Bladecross 2018

PWiK na Bladecross 2018

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry