W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/05/30

PWIK przyjacielem Mazowieckiej Piętnastki.

W niedzielę, 27 maja ponad 600 zawodników pobiegło w 23. edycji Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego Mazowiecka Piętnastka i 4. edycji biegu Mazowiecka Piątka. Z tej okazji w ten upalny dzień Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. przygotowało stoisko promocyjne ze „strefą smaku”. Wszyscy spragnieni po wyczerpujących biegach sportowcy, a także pozostali Mińszczanie mogli skosztować znanych i lubianych koktajli przygotowanych na bazie wody z mińskich kranów oraz naturalnych składników. Do wyboru były dwa koktajle owocowe oraz czysta woda. Wszyscy zainteresowani mogli również otrzymać broszurę informacyjną, zasięgnąć informacji nt. spółki czy prowadzonych inwestycjach. Najmłodsi uczestnicy biegu otrzymali maskotki naszej firmy a dla starszych przygotowano pamiątkowe bidony na wodę kranową.

Zawodnicy z całej Polski, a także z Kenii, Ukrainy, USA i Maroka pobiegli północno-zachodnią częścią miasta. Z kolei biegi dziecięce i młodzieżowe odbyły się na ul. Topolowej do ronda Giersza oraz na ul. Tuwima. Tradycyjnie odbył się także Bieg Krawaciarza, happening w którym pobiegli włodarze miasta oraz przedstawiciele miejskich instytucji, by symbolicznie i z uśmiechem wesprzeć uczestników biegów.

PWiK na Mazowieckiej Piętnastce

PWiK na Mazowieckiej Piętnastce

PWiK na Mazowieckiej Piętnastce

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry