W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/04/01

Światowy Dzień Wody 2014 w PWiK Mińsk Mazowiecki

W piątek 21 marca br. w sali edukacyjnej przy oczyszczalni ścieków w Mińsku Mazowieckim odbyło się spotkanie Kajetana Broniewskiego, brązowego medalisty IO w Barcelonie, z młodzieżą. Wizyta gościa specjalnego związana była z 22 edycją Światowego Dnia Wody. Na przybyłe dzieci czekał szereg atrakcji: zwiedzanie obiektów PWiK, malowanie buziek, konkursy z nagrodami, pokaz ćwiczeń na ergometrze wioślarskim. Główną nagrodą w konkursie wiedzy o sporcie, który przeprowadził Kajetan Broniewski, była koszulka z podpisami naszych medalistów z IO w Soczi. Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród w konkursie na oficjalną maskotkę PWiK. Kartę podarunkową o wartości 200 PLN wygrała Patrycja Piotrkowicz. W tym samym czasie gdy młodzież odwiedzała obiekty PWiK w urzędzie miasta wszyscy mieszkańcy mogli skosztować pysznych koktajli owocowych na bazie mińskiej wody. Oficjalną prezentację miał w piątek także najnowszy nabytek PWiK – kamera inspekcyjna do telewizyjnego monitorowania kanałów sanitarnych, deszczowych i ogólnospławnych. Spotkanie uświetnili swoją obecnością Burmistrz Mińska Mazowieckiego Marcin Jakubowski, a także Prezes PWiK Bernard Krekora.

Prelekcja na temat wody

Kajetan Broniewski prezentuje medal

Olimpijczyk Kajetan Broniewski rozdaje autografy

Laureaci konkursów z okazji ŚDW

Burmistrz Marcin Jakubowski wrecza nagrody

Prezes Bernard Krekora wręcza nagrody

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry