W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/06/29

Lato w mieście z PWiK.

PWiK Mińsk Mazowiecki w ramach akcji "Lato w mieście" zorganizował program dla dzieci o tematyce ekologicznej. Zajęcia odbyły się w Przedszkolu nr 1 w Mińsku Mazowieckim, a także w Świetlicy Środowiskowej w Targówce i były kolejną odsłoną programu edukacyjnego „Pij wodę z kranu. Oszczędzaj środowisko!”. Do aktywnego uczestnictwa w warsztatach dzieci zachęcała Rybka „Głębinek” - oficjalna maskotka mińskich wodociągów. Dzieci w nagrodę za swoją aktywność i poprawne odpowiedzi w konkursie otrzymały upominki przygotowane przez PWiK.

Lato w mieście 2018

Lato w mieście 2018

Lato w mieście 2018

Lato w mieście 2018

Lato w mieście 2018

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry