W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/08/08

Woda na Pikniku Czytelniczym.

Już po raz piąty Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała w niedzielę, 5 sierpnia na Placu Kilińskiego piknik czytelniczy. Tym razem było bardziej naukowo. Na placu Kilińskiego przeprowadzono wybuchowe eksperymenty z Centrum Naukowo-Edukacyjnym Fulleren. Dzieci poznały kilku światowej sławy naukowców oraz mogły spróbować swoich sił w profesjonalnym programowaniu komputerowym.

Na pikniku jedną z ulubionych atrakcji w upalny dzień była także strefa smaku. Wszyscy przybyli mogli skosztować znanych i lubianych koktajli przygotowanych jak zawsze na bazie wody płynącej z mińskich kranów oraz naturalnych składników. Do wyboru były trzy koktajle owocowe (arbuzowy, cytrynowy, pomarańczowy) oraz czysta woda. Zainteresowani mogli również, zasięgnąć informacji nt. spółki czy o prowadzonych inwestycjach. Dzieci, które odwiedziły nasze stoisko otrzymały kolorowe opaski na rękę „Piję wodę z kranu”.

Piknik czytelniczy 2018 PWiK Mińsk Mazowiecki

Piknik czytelniczy 2018 PWiK Mińsk Mazowiecki

Piknik czytelniczy 2018 PWiK Mińsk Mazowiecki

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry