W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/04/07

Mieszkańcy mogą korzystać z opomiarowanych hydrantów.

 

Wielu mieszkańców Mińska Mazowieckiego, a także okolicznych miejscowości posiada przydomowe ogrody. Zbliża się okres wegetacji, a rośliny potrzebują dużej ilości wody, aby osiągnąć pożądany przez ogrodnika rozmiar. W ostatnich latach pogoda nie jest dostatecznie stabilna i nie można liczyć na odpowiednią ilość opadów atmosferycznych. Nie każdy posiada i ma możliwość dowożenia wody do podlewania swojego ogrodu beczkowozem. PWiK proponuje mieszkańcom rozwiązanie w postaci korzystania z opomiarowanych hydrantów do podlewania zieleni. To udogodnienie dostarczy ogrodnikowi wodę na miejscu bez konieczności szukania nawodnienia w inny skomplikowany sposób

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry