W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/08/17

Na upały… woda z saturatora.

Już można napić się czystej wody prosto z saturatora wózkowego. Urządzenie stanęło w czwartek w centrum naszego miasta przy rondzie Hallera. Saturatory popularne były do początku lat 90-tych, potem zniknęły z krajobrazu polskich miast. Prezentowany przez PWIK wygląda niemal identycznie, jak te, które wielu Polaków pamięta z lat młodości. Wody z saturatora będzie można skosztować także podczas imprez wakacyjnych w mieście. Do wyboru jest woda gazowana z sokami owocowymi. W najbliższą sobotę wszystkich mieszkańców zapraszamy do Janowa, gdzie z okazji Inscenizacji Historycznej Mińsk 1920 zostanie przygotowane stoisko z wodą dostarczaną z saturatora oraz znaną strefą smaku.

Woda z saturatora PWiK 2018

Burmistrz Jakubowski saturator pwik

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry