W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/08/21

Ziemia Mińska w 100-lecie niepodległości

"Ziemia Mińska w 100-lecie niepodległości" - pod takim hasłem został zorganizowany w minioną sobotę, 18 lipca 2018, w Janowie piknik rodzinny. Piknik odbywał się na łące pomiędzy Drogą Krajową nr 92 a terenem 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego. Na odwiedzających - dużych i małych czekało mnóstwo atrakcji. Były między innymi pokazy sprzętu wojskowego, gry, zabawy, konkursy, warsztaty oraz stoiska gmin i różnych instytucji. Dużą popularnością cieszyły się kąciki kulinarne w których spróbować można było regionalnych potraw. Nasza firma na ten dzień przygotowała duże stoisko promocyjne, na którym największym zainteresowaniem cieszył się saturator z wodą gazowaną z dodatkiem soków. Wszyscy, którzy odwiedzili stanowisko PWiK, mogli spróbować znanych i lubianych koktajli na bazie wody kranowej z owocami w strefie smaku. Z uwagi na panujący tego dnia upał, pracownicy spółki rozdawali mieszkańcom schłodzoną wodę w woreczkach foliowych. Przez cały dzień rozdaliśmy mieszkańcom ponad 500 litrów wody. Piknik był jednym z wydarzeń towarzyszących inscenizacji historycznej „Mińsk 1920”

 PWiK na pikniku 100-lecie niepodległości.

PWiK na pikniku 100-lecie niepodległości.

PWiK na pikniku 100-lecie niepodległości.

PWiK na pikniku 100-lecie niepodległości.

PWiK na pikniku 100-lecie niepodległości.

PWiK na pikniku 100-lecie niepodległości.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry