W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/09/04

Gościliśmy na Pikniku Sportowym.

2 września br. w niedzielę odbył się kolejny już piknik sportowo- rekreacyjny. Miński MOSiR przygotował mnóstwo darmowych atrakcji, całą masę konkurencji z nagrodami, a w ramach 5. Mińskiego Dnia Rodziny, dużo ciekawych zmagań i sportowych wyzwań. Głównym wydarzeniem imprezy był mecz: Reprezentacja Artystów Polskich kontra Reprezentacja Mińska Mazowieckiego. Oprócz tego warsztaty freestyle football, zajęcia cheerleaders i wiele wiele innych. Jedną z atrakcji cieszącą się wyjątkową popularnością był punkt promocyjny Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. a w nim saturator z wodą gazowaną z dodatkiem soków owocowych. Wszyscy, którzy odwiedzili stanowisko PWiK, mogli spróbować w strefie smaku znanych i lubianych koktajli, na bazie wody kranowej z owocami. Ze względu na wysokie temperatury oraz aktywny program pikniku, zarówno jego młodsi jak i starsi uczestnicy, chętnie zgłaszali się do naszego stoiska promocyjnego także po schłodzoną wodę w woreczkach foliowych.

PWiK na Pikniku Sportowym

PWiK na Pikniku Sportowym

PWiK na Pikniku Sportowym

PWiK na Pikniku Sportowym

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry