W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/09/14

Warkot z saturatorem.

W niedzielę 9 września br. przed południem, przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim gościli już po raz piąty na coraz popularniejszym zlocie pojazdów zabytkowych w Mińsku Mazowieckim „Warkot”. Była to już VIII edycja tej niepowtarzalnej imprezy. Miłośnicy motoryzacji oraz mieszkańcy Mińska tłumnie ściągnęli na zlot zabytkowych pojazdów. Podczas ósmej edycji imprezy można było podziwiać zarówno perełki polskiej motoryzacji, pamiętające ubiegłą epokę, jak i amerykańskie lincolny czy zabytkowe pojazdy ciężarowe. Tradycyjnie jednym z głównych punktów programu był konkurs wolnej jazdy na jednośladach.

Jedną z ulubionych atrakcji zlotu był, zdobywający coraz większą popularność wśród mińszczan, saturator. Wszyscy przybyli mogli ugasić pragnienie, kosztując koktajli, przygotowanych na bazie wody płynącej z mińskich kranów oraz syropów owocowych. Wszyscy zainteresowani mogli również otrzymać opaski „pije wodę z kranu”, mydełka czy broszury informacyjne a także zasięgnąć informacji nt. działalności spółki czy o prowadzonych inwestycjach.

PWiK na Warkot 2018 saturator

PWiK na Warkot 2018 saturator

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry