W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/10/17

Mińska kranówka jest fit.

W niedzielę wieczorem zakończył trwający przez cały weekend się tegoroczny Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness. Po rocznej przerwie ta wyjątkowa impreza znów zagościła w Mińsku Mazowieckim, za sprawą właściciela klubu MKS Kwadrat, ubiegłorocznego mistrza Europy weteranów, Alberta Szczygielskiego. W zawodach wzięło udział łącznie 130 uczestników. Oprócz burmistrza miasta Marcina Jakubowskiego, MOSiRu oraz licznych partnerów, swój udział w powodzeniu tego projektu miało także Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Mińsku Mazowieckim.
Zarówno przybyli goście jak i zawodniczki i zawodnicy licznych konkurencji. chętnie sięgali po zdrowe i orzeźwiające napoje owocowe z mińskiego saturatora. Do wyboru była woda zarówno gazowana jak i niegazowana a także koktajle z syropem z mango czy malin. Każdy zainteresowany mógł zasięgnąć informacji na temat spółki oraz prowadzonych projektów a także wody płynącej z mińskich kranów. Odwiedzający stoisko naszej firmy z radością zakładali opaski „piję wodę z kranu, chronię środowisko”

PWiK - Puchar Polski w kulturystyce i fitness

PWiK - Puchar Polski w kulturystyce i fitness

 PWiK - Puchar Polski w kulturystyce i fitness

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry