W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/10/18

ZSI w mińskich Wodociągach.

W dniu 18.10.2018 r. Spółka podpisała umowę na dostawę, wdrożenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Zintegrowanego Systemu Informatycznego( w skrócie ZSI).
Wykonawca tj. konsorcjum firm: LogicSynergy Sp. z o.o. i COIG SA. wybrany został w drodze przetargu nieograniczonego. W podpisaniu umowy, które miało miejsce w Warszawskiej siedzibie firmy COIG S.A. uczestniczyli: ze strony Zamawiającego Prezes Bernard Krekora i Małgorzata Krupa, natomiast ze strony Wykonawcy Paweł Kuch (Prezes Zarządu COIG S.A) i Grzegorz Masternak (Wiceprezes, dyrektor ds. sprzedaży) oraz Tomasz Głuski Prezes Zarządu LOGICSYNERGY Sp. z o. o.  Grupa Kapitałowa WASKO. ZSI będzie systemem realizującym kompleksowo proces zarządzania Spółką, zostanie opracowany modułowo i będzie obsługiwał wszystkie obszary zarządzania Spółki – mówi Prezes Zarządu Bernard Krekora. System zostanie wykonany w terminie 18 miesięcy do daty podpisania umowy. 

Nowa inwestycja nie wpłynie na zamiany w cenach usługi za wodę i ścieki. 

Umowa na ZSI

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry