W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/10/19

PWIK z absolwentami „Chemika” .

W sobotę przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. gościli na uroczystym zjeździe absolwentów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie. Wszyscy przybyli mogli ugasić pragnienie, kosztując koktajli, przygotowanych na bazie wody płynącej z mińskich kranów oraz syropów owocowych dystrybuowanych z saturatora. Zainteresowani absolwenci mogli również otrzymać opaski „pije wodę z kranu”, mydełka czy broszury informacyjne a także uzyskać informacje nt. działalności spółki czy o prowadzonych inwestycjach.

PWiK na zjeździe absolwentów chemika

PWiK na zjeździe absolwentów chemika

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry