W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/10/19

Nowy model hydrauliczny i hydrodynamiczny dla mińszczan.

Poprawa jakości wody, stały poziom ciśnienia oraz zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych sieci, to tylko niektóre korzyści z nowej inwestycji Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim. 

Dnia 18.10.2018 r. w siedzibie mińskiej Spółki  została podpisana umowa na wykonanie modelu hydraulicznego i hydrodynamicznego sieci wodociągowej w Mińsku Mazowieckim. Wykonawcą modelu jest firma KartGIS Sp. z o.o. w Warszawie. W podpisaniu umowy uczestniczyli: ze strony zamawiającego Prezes Bernard Krekora, Dyrektor Małgorzata Krupa oraz Inspektor w JRP Ilona Skwiecińska, natomiast ze strony wykonawcy Prezes Zarządu KartGIS Sp. z o.o. Zbigniew Sierdziński  i Dyrektor Handlowy  KartGIS Sp. z o.o. Adam Niedośpiał. 

Umowa obejmuje określenie lokalizacji 14 punktów modelujących, zapewnienie optymalnego ciśnienia eksploatacyjnego w rejonach gdzie występują niedobory wody, obniżenie nadmiernego ciśnienia w innych częściach miasta oraz kosztów pompowania. Ponadto, podział systemu  na strefy ułatwiający zarządzanie siecią redukujący koszty eksploatacyjne, wyłączenie z eksploatacji obiektów zużytych technicznie i kosztownych, zmiany dystrybucji wody w sieci mające na celu poprawę jakości wody oraz ochronę przed jej wtórnym zanieczyszczeniem. 

Termin zakończenia realizacji zadania to 30.06.2019 r. 

Umowa z kartgis

Umowa z kartgis

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry