W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/11/14

Zaproszenie do uczestnictwa w przetargach.

Zachęcamy do zapoznania się z planami przetargowymi Spółki w zakładce "Plany przetargowe". Ze strony głównej wchodzimy tam klikając zakładkę SPÓŁKA (http://www.pwikminsk.pl/spolka,4.html), następnie po lewej stronie na dole klikamy w zakładkę PLANY PRZETARGOWE (podzakładka zakładki PRZETARGI http://www.pwikminsk.pl/plany-przetargowe,57.html).  

Plany przetargowe zamieszczane są regularnie - na każdy najbliższy miesiąc. Następnie, po ogłoszeniu przetargu, informacja o tym fakcie jest ogłaszana w BIP naszego przedsiębiorstwa, na stronie internetowej a także na naszym profilu na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/PwikMinskMazowiecki/

Zachęcamy przedsiębiorców do korzystania z informacji dotyczących planów przetargowych, a także do czynnej współpracy i do startowania w przetargach.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry