W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/11/19

Oferta dla szkół podstawowych i przedszkoli.

Edukatorzy z Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. regularnie odwiedzają szkoły podstawowe i przedszkola z Mińska Mazowieckiego i okolic – wszędzie tam gdzie Spółka świadczy swoje usługi.

Zajęcia są dostosowane do wieku dzieci czy poziomu nauczania i są prowadzone zarówno poprzez prezentacje multimedialne dla starszych jak i zabawę i rysowanie dla najmłodszych. Wiedza przekazywana dzieciom na lekcjach jest praktyczna oraz kształci postawy w dziedzinie higieny i ekologii. Częścią każdych zajęć są praktyczne doświadczenia fizyczne oraz podsumowanie z zakresu ekologii oraz działalności Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. Na zakończenie, wszyscy otrzymują gadżety zachęcające do picia wody z mińskich kranów.

Zapraszamy publiczne szkoły podstawowe i przedszkola a także inne placówki, do zgłaszania zainteresowania pod adresem email: biuro@pwikminsk.pl Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Państwem koordynator edukacyjny w celu ustalenia terminu zajęć.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry