W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2018/11/21

PWiK z wizytą w szkole i przedszkolu.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. zorganizowało w środę kolejne zajęcia dla dzieci o tematyce ekologicznej. Zajęcia odbyły się w Przedszkolu nr 3. w Mińsku Mazowieckim, a także w szkole podstawowej nr 4 w Mińsku Mazowieckim i były kolejną odsłoną programu edukacyjnego „Pij wodę z kranu. Oszczędzaj środowisko!

Do aktywnego uczestnictwa w lekcji, przedszkolaki zachęcała Rybka „Głębinek” - oficjalna maskotka mińskich wodociągów. Dzieci zarówno ze szkoły jak i przedszkola, w nagrodę za swoją aktywność i poprawne odpowiedzi w quizie wiedzy ekologicznej, otrzymały gadżety zachęcające do picia wody z mińskich kranów.

Rybka głębinek edukacja sp4 przedszkole nr 4

Rybka głębinek edukacja sp4 przedszkole nr 4

 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry