W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/01/02

Rada Nadzorcza powołała nowego Prezesa.

2 stycznia 2019 roku rozpoczął kadencję nowy Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim. Jarosław Grenda (57 lat) jest z zawodu inżynierem, absolwentem Politechniki Warszawskiej i studiów podyplomowych w SGH. Przez ostatnich 26 lat pracował w samorządach gminnych i spółce komunalnej. Był wieloletnim Burmistrzem i Wiceburmistrzem Węgrowa oraz Prezesem Zarządu PGK sp. z o.o. w Węgrowie. W minionej i obecnej kadencji samorządu piastował stanowisko Zastępcy Burmistrza Radzymina.

Jest autorem wielu sukcesów Węgrowa m.in. rewitalizacji rynku i budowy nowego układu komunikacyjnego miasta, a także współautorem sukcesów Radzymina w minionej kadencji.

Pan Prezes posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek skarbu państwa. W swojej dotychczasowej pracy zarządzał dużymi zespołami ludzkimi i projektami inwestycyjnymi o łącznej wartości ponad 300 mln zł złotych. Wśród tych projektów znaczną część stanowiły zadania budowy sieci wodnokanalizacyjnych i innych urządzeń infrastrukturalnych. Większość z tych inwestycji współfinansowana była ze źródeł zewnętrznych tj. Funduszy Unii Europejskiej, NFOŚ, WFOŚ, budżetu państwa i innych.

Jest żonaty, ma troje dzieci. Mieszka w Węgrowie.

Nowy Prezes Zarządu PWiK Pan Jarosław Gręda

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry