W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/01/14

PWiK inwestuje w nowe sieci wod-kan.

Rozpoczęła się budowa nowej sieci wodociągowo-kanalizacyjnej w ul. Kolejowej.

W dniu 10 stycznia 2019 r. w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. została podpisana umowa na realizację zadania pn.: „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Kolejowej”. Zakres inwestycji przewiduje wybudowanie do dnia 30 czerwca 2019 r. sieci wodociągowej o długości 565,9 mb oraz sieci kanalizacji sanitarnej o długości 682,0 mb.

Wykonawcą zadania wyłonionym w przetargu będzie firma BUDOINSTAL Piotr Kryszczuk z siedzibą przy ul. Elizy Orzeszkowej 37, 07-100 Węgrów. Inwestycja realizowana będzie ze środków własnych Spółki. Wartość zadania wynosi 1 291 410,75 złotych.

Zapraszamy mieszkańców ul. Kolejowej do składania wniosków o wydanie warunków technicznych przyłączenia nieruchomości do miejskich sieci wodno-kanalizacyjnych.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry