W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/02/18

Usługi badania wody i ścieków.

Akredytowane Laboratorium Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim oferuje badania wody fizykochemiczne i mikrobiologiczne zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Laboratorium  wykonuje także badania fizykochemiczne ścieków zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 18 listopada 2014 r. w sprawie warunków, jakie należy spełnić przy wprowadzaniu ścieków do wód lub do ziemi oraz w sprawie substancji szczególnie szkodliwych dla środowiska wodnego.

Mieszkańcy mogą zamówić badania dla potrzeb własnych tj. badanie wody ze studni, wody z instalacji wewnętrznej oraz ścieków z przydomowej oczyszczalni.

Oferowane usługi:

  • Pobieranie próbek
  • Badania mikrobiologiczne
  • Badania fizykochemiczne

Zapraszamy do współpracy.

LABORATORIUM Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. ul. Aureliusza Chróścielewskiego 1B; 05-300 Mińsk Mazowiecki

tel./fax: 25 759 39 36 tel. kom.: 607 820 812 e-mail: laboratorium@pwikminsk.pl

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry