W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/02/27

Mińskie wodociągi wyróżnione przez Gazetę Prawną.

Dziennik Gazeta Prawna wyróżnił w prestiżowym rankingu przedsiębiorstw wodno kanalizacyjnych Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim. Mińska Spółka znalazła się w wąskim i doborowym towarzystwie wiodących firm komunalnych i może być wzorem dla kilkuset pozostałych przedsiębiorstw z całej Polski, które ubiegały się o takie wyróżnienie. 

Jak informuje Portal komunalny.pl, wśród kryteriów oceny bierze się pod uwagę inwestycje spółki w porównaniu do jej wielkości, wyniki finansowe, ceny wody i ścieków, awaryjność sieci, działania promocyjne, marketingowe i edukacyjne. Ranking ma na celu pokazanie czołówki branży wodno kanalizacyjnej, wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw, ale przede wszystkim pokazanie jak wielki wysiłek przedsiębiorstwa wkładają w codzienną pracę, utrzymanie wysokiej sprawności technicznej urządzeń i instalacji przez cały rok.
W ostatnich latach mińskie wodociągi zrealizowały szereg strategicznych, dla miasta i całego regionu, inwestycji w infrastrukturę wodno-ściekową. Wprowadzone zostały zasady nowoczesnego zarządzania oraz optymalizacji kosztów działalności. Dzięki sprawnemu rozwojowi, ceny wody i ścieków pozostawały przez 6 lat na tym samym poziomie. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim jest prekursorem szeregu rozwiązań w zakresie edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży, a także inicjatorem wielu rozwiązań w zakresie promocji picia wody z kranu czy zapobieganiu zaśmiecania kanalizacji sanitarnej.
Wierzymy, że poprzez nieustanny rozwój, pokorę i troskę o naszych Odbiorców, uda się nam pozostać w tym prestiżowym rankingu także w latach kolejnych.

Cały tekst możecie Państwo znaleźć po poniższym linkiem:

https://portalkomunalny.pl/najlepsze-przedsiebiorstwa-branzy-wodociagowe-wedlug-gazety-prawnej-388445/

Dyplom wyróżnienie dla PWiK

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry