W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/03/25

Ogłoszono przetarg na budowę sieci wodociągowej w ul. Wiejskiej.

Został ogłoszony przetarg na zadanie: "Budowa sieci wodociągowej w ul. Wiejskiej wraz z przejściem poprzecznym przez linię kolejową nr 13 Krusze-Pilawa w Mińsku Mazowieckim", w trybie przetargu nieograniczonego (nr sprawy: JRP.272.4.2019). Oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie 9 kwietnia 2019 do godziny 12:00. 

Z szczegółami można zapoznać się pod załączonym linkiem w zakłądce Przetargi.

http://www.pwikminsk.pl/przetargi,22.html

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry