W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/06/05

Przerwy w dostawie wody w Mieście

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że w środę 11.06.2014 w rejonie ul. Szarych Szeregów będą prowadzone prace na sieci zaopatrującej w wodę mieszkańców Miasta. Z tego powodu mogą wystąpić chwilowe spadki ciśnienia oraz okresowe przerwy w jej dostawie w godzinach od 8:00 do 15:00 na terenie całego Miasta. Prace prowadzone na sieci wodociągowej są kolejnym etapem przygotowań mających na celu zapewnienie ciągłości dostawy wody w czasie modernizacji Stacji Uzdatniania Wody na ul. Mireckiego. Za utrudnienia w dostawie wody przepraszamy.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry