W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/05/07

PWiK na Pikniku Europejskim.

W środę, 1 maja 2019 r. przed pałacem Dernałowiczów zorganizowano piknik „Rozsmakuj się w Europie”, z okazji piętnastej rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej. Każdy mógł wziąć udział w grze „Zagadki Europy” i zatańczyć „Belgijkę”. Mieszkańcy mieli możliwość degustacji europejskich potraw. Warto było obejrzeć plenerową wystawę zdjęć „Europejski Mińsk”, na której zaprezentowano obiekty dofinansowane w naszym mieście ze środków UE. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli PWiK Mińsk Mazowiecki, którzy przygotowali punkt promocyjny a w nim saturator z wodą gazowaną z dodatkiem soków owocowych. Najmłodsi uczestnicy pikniku otrzymali kolorowe opaski na rękę „Piję wodę z kranu”. Wszyscy zainteresowani mogli również otrzymać broszurę informacyjną, zasięgnąć informacji nt. spółki czy prowadzonych inwestycji.

Piknik „Rozsmakuj się w Europie” Burmistrz Marcin Jakubowski

../foto/piknik „rozsmakuj sie w europie” (3).jpg

../foto/piknik „rozsmakuj sie w europie” (4).jpg

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry