W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/05/10

Rozpoczyna się budowa nowej sieci wodociągowej.

8 maja 2019 r. w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. została podpisana umowa na realizację zadania pn.: „Budowa sieci wodociągowej w ul. Wiejskiej”. Zakres inwestycji przewiduje wybudowanie do dnia 31 sierpnia 2019 r. nowej sieci wodociągowej o łącznej długości 782,50 mb w ul. Wiejskiej z przejściem poprzecznym pod linią kolejową nr 13 Krusze – Pilawa do połączenia z nowym wodociągiem w ul. Osiedlowej wybudowanym w 2018 roku. Inwestycja kończy zaplanowaną modernizację przestarzałej sieci wodociągowej przebiegającej w ulicach Osiedlowej i Wiejskiej.

Wykonawcą zadania, wyłonionym w przetargu, jest firma ENERGOTEL-BIS Joanna Taciak z siedzibą przy ul. Adama Mickiewicza 105, 05-320 Mrozy. Inwestycja realizowana będzie ze środków własnych Spółki. Wartość brutto zadania wynosi 440 179,83 złotych.

W ramach prowadzonej inwestycji wszyscy dotychczasowi odbiorcy zostaną podłączeni do nowego wodociągu. Mieszkańców ulicy Wiejskiej, którzy nie są podłączeni do miejskiej sieci wodociągowej zachęcamy do składania wniosków o wydanie warunków technicznych przyłączenia do miejskich urządzeń wodociągowo-kanalizacyjnych.

Umowa wodociąg ul Wiejska

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry