W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/05/20

Ruszył nowy przetarg.

Zachęcamy przedsiębiorców do uczestnictwa w ogłaszanych przetargach i czynnej współpracy z PWiK. Właśnie został ogłoszony kolejny przetarg (http://www.pwikminsk.pl/przetargi,22.html) tj. "Budowa sieci wodociągowej w ulicy Małopolskiej na odcinku od ul. Nowy Świat do ul. Świętokrzyskiej w Mińsku Mazowieckim"

Zachęcamy także do regularnego przeglądania zakładki z planami przetargowymi Spółki w zakładce "Plany przetargowe". Ze strony głównej wchodzimy tam klikając zakładkę SPÓŁKA (http://www.pwikminsk.pl/spolka,4.html), następnie po lewej stronie na dole klikamy w zakładkę PLANY PRZETARGOWE (podzakładka w zakładce PRZETARGI http://www.pwikminsk.pl/plany-przetargowe,57.html).  

Przekierowanie do przetargów jest publikowane także na naszym profilu Facebook https://www.facebook.com/PwikMinskMazowiecki/ zachęcamy do jego polubienia aby być na bieżąco.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry