W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/05/23

Nowe zasady składania ofert przetargowych w PWiK.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. informuje, że składanie ofert w postępowaniach przetargowych wszczętych przez Spółkę po dniu 21.05.2019 roku jest możliwe jedynie poprzez elektroniczną Platformę Przetargową pod adresem strony:

https://pwikminsk.logintrade.net/

Przeglądać prowadzone postępowania przetargowe można na stronie Platformy Przetargowej w zakładce POSTĘPOWANIA znajdującym się w module STRONA GŁÓWNA Platformy Przetargowej pod adresem strony:

https://pwikminsk.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html

Rejestracja na Platformie Przetargowej jest bezpłatna.

W razie pytań technicznych związanych z logowaniem się i obsługą Platformy Przetargowej prosimy o kontakt:

- z infolinią techniczną Logintrade czynną w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku w dni robocze:

+48 71 787-37-57

+48 71 787-35-34

+48 71 787-37-27

- pod adresem email helpdesk@logintrade.net

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. informuje, iż od dnia 18 października 2018 r. w postępowaniach tzw. „unijnej", prowadzonych na podstawie przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami i Wykonawców z Zamawiającym, odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Składanie ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, dokumentów oraz oświadczeń odbywa się pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry