W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/05/23

Ogłoszono przetarg.

Przetarg "Kompleksowe rozwiązanie systemu gospodarki osadowej na oczyszczalni ścieków w Mińsku Mazowieckim" został ogłoszony w trybie przetargu nieograniczonego (JRP.272.10.2019). Wartość powyżej 5 548 000 euro. Termin składania ofert to 3 lipca 2019 godzina 12:00.

Zachęcamy przedsiębiorców do uczestnictwa w przetargu i składania ofert. Przypominmy, że postępowanie przetargowe odbywa się przy użyciu środków elektronicznych i jest prowadzone poprzez elektroniczną Platformę Przetargową pod adresem strony: 

https://pwikminsk.logintrade.net/

Z warunkami postępowania przetargowego można zapoznać się na stronie Platformy Przetargowej w zakładce POSTĘPOWANIA znajdującym się w module STRONA GŁÓWNA Platformy Przetargowej pod adresem strony:
https://pwikminsk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

Rejestracja na Platformie Przetargowej jest bezpłatna.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry