W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/05/29

Wspieramy biegaczy.

W dwie ostatnie niedziele maja przedstawiciele PWiK wspierali biegaczy podczas imprez organizowanych przez klub biegowy „Dreptak” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. Biegacze MKB Dreptak wyszli z inicjatywą zorganizowania biegu charytatywnego „5 dla Strażaka - bieganie jest mu na rękę” dla Sebastiana Bartosza Lipińskiego na zakup protezy ręki. W biegu wystartowało ponad 200 biegaczy w różnych kategoriach wiekowych. Bieg główny wystartował w samo południe. Wszyscy uczestnicy zmieścili się limicie czasu. Bieg wygrał Kamil Młynarz, a wśród kobiet Olga Pechcin. PWiK Mińsk Mazowiecki dla wszystkich uczestników przygotował orzeźwiającą wodę z saturatora.

A w ostatnią niedzielę maja nieprzerwanie od 1996 roku zorganizowano sztandarową imprezę sportową miasta pod hasłem Ogólnopolskie Bieg Uliczny Mazowiecka Piętnastka.

Z tej okazji w ten upalny dzień Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. przygotowało stoisko promocyjne z saturatorem. Wszyscy spragnieni po wyczerpujących biegach sportowcy, a także pozostali uczestnicy imprezy mogli skosztować znanej i lubianej wody z mińskich kranów. Wszyscy zainteresowani mogli również otrzymać broszurę informacyjną, zasięgnąć informacji nt. spółki czy prowadzonych inwestycji. Najmłodsi uczestnicy odpowiadali na pytania w ekologicznym kole fortuny, za każdą dobrą odpowiedź dzieci otrzymywały nagrody. Nie zabrakło również strefy relaksu PWIK, w której po wyczerpujących startach wszyscy mogli odpocząć na wygodnych leżakach.

Tradycyjnie odbył się także Bieg Krawaciarza, happening w którym pobiegli włodarze miasta oraz przedstawiciele miejskich instytucji, by symbolicznie i z uśmiechem wesprzeć uczestników biegów.

Wspieramy mazowiecka xv i 5 dla strażaka

Wspieramy mazowiecka xv i 5 dla strażaka

Wspieramy mazowiecka xv i 5 dla strażaka

Wspieramy mazowiecka xv i 5 dla strażaka

Wspieramy mazowiecka xv i 5 dla strażaka

Wspieramy mazowiecka xv i 5 dla strażaka

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry