W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/05/31

Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompownią ścieków.

W dniu 27 maja 2019 r. w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. została podpisana umowa na realizację zadania pn.: „Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Królowej Jadwigi”. Zakres inwestycji przewiduje wybudowanie do dnia 30 września 2019 r. sieci wodociągowej o długości 195,50 mb oraz sieci kanalizacji sanitarnej o długości 92,0 mb wraz z przepompownią ścieków tłocząca ścieki do kanalizacji sanitarnej w ul. Szpitalnej. Przepompownia ścieków wyposażona będzie w zespoły kontroli i sterowania urządzeniami przepompowni bezpośrednio z Centralnej Dyspozytorni Spółki.

Wykonawcą zadania jest firma BUDOINSTAL Piotr Kryszczuk z siedzibą przy ul. Elizy Orzeszkowej 37, 07-100 Węgrów. Inwestycja realizowana będzie ze środków własnych Spółki. Wartość brutto zadania wynosi 343 348,40 złotych.

Zapraszamy mieszkańców ulicy Królowej Jadwigi do składania wniosków o wydanie warunków technicznych przyłączenia do miejskich urządzeń wodociągowo-kanalizacyjnych.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry