W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/06/06

Podpisana umowa na przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej.

5 czerwca 2019 r. w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. została podpisana umowa na realizację zadania pn.: „Przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Adama Mickiewicza”. Zakres inwestycji przewiduje przebudowę istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Jana Matejki wraz z budową i przebudową odcinków przyłączy w pasie drogowym. Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest do 30 września 2019 r. W ramach inwestycji wykonany zostanie nowy kanał sanitarny grawitacyjny o średnicy 300 mm na długości 145,66 mb oraz podłączone będą do niego dotychczasowe przyłącza odbiorców.

Wykonawcą robót jest firma Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej MK-INSTAL s.c. z siedzibą przy ul. Warszawska 146/8, 05-300 Mińsk Mazowiecki. Inwestycja realizowana będzie ze środków własnych. Wartość brutto zadania wynosi 602 549,24 złotych.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry