W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/06/12

PWiK na wyścigu kolarskim i pikniku rodzinnym.

Ostatni weekend pod względem imprez w Mińsku Mazowieckim był wyjątkowo obfity. W sobotę 8 czerwca leśne okolice Mińska przeżyły wielką inwazję kolarzy z całego Mazowsza! Wszystko za sprawą Małej Ligii MTB Maraton, która została zorganizowana wspólnymi siłami przez dwa stowarzyszenia Mała Liga XC i Mińskiej Grupy Rowerowej. Nasze przedsiębiorstwo zapewniło kolarzom specjalnie przygotowaną wodę w litrowych torebkach. Wszystkich spragnionych podczas tego upalnego dnia, przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. częstowali smaczną, zimną i gazowaną wodą z saturatora.

Natomiast w niedzielę częstowaliśmy wodą z saturatora uczestników pikniku „Bezpieczna Rodzina”. Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników licznych zawodów sportowych. W czasie pikniku odbyła się loteria fantowa i sprzedaż cegiełek na rzecz syryjskich dzieci, organizowana przez Fundację Światełko Nadziei dla Syrii.

PWiK na MTB lidze

PWiK na MTB lidze

PWiK na MTB lidze

PWiK na pikniku rodzinnym

PWiK na pikniku rodzinnym

PWiK na pikniku rodzinnym

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry