W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/06/18

Kolejny rok edukacji ekologicznej za nami.

W czwartek 13 czerwca odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia edukacyjne w ramach programu „ Odpowiedzialni za wodę, odpowiedzialni za życie”. Tym razem gościliśmy w szkole podstawowej im. „Orła Białego” w Jakubowie. Zajęcia odbyły się nietypowo, w sali gimnastycznej i uczestniczyło w nich około 200 uczniów.

Lekcje edukacyjne odbywały się przez cały rok szkolny 2018/2019 i wzięło w nich udział ponad tysiąc dzieci uczęszczających do Szkół i Przedszkoli w Mińsku Mazowieckim i okolicach. Podczas zajęć poruszane były m.in. tematy prawidłowego korzystania z urządzeń sanitarnych czy problematyki wyrzucania śmieci do kanalizacji. Oprócz krótkich wykładów i prezentacji przedstawiających wyżej wymienione kwestie, młodzież uczestniczyła w panelach dyskusyjnych oraz quizach – ekologiczne koło fortuny. Zajęcia w celu urozmaicenia programu oraz zwiększenia aktywności ruchowej uczniów zawierały również elementy sportowe. Na wybranych lekcjach wśród najmłodszych pojawiała się maskotka Spółki - „Rybka Głębinek”.

W ramach akcji „Lato w Mieście” edukatorzy przeprowadzą zajęcia dla dzieci spędzających wakacje w Mińsku Mazowieckim.

Edukacja ekologiczna w Jakubowie

Edukacja ekologiczna w Jakubowie

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry