W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/06/27

Nowe zasady przetargów.

Uprzejmie informujemy, że postępowania przetargowe realizowane przez nasze Przedsiębiorstwo, odbywają się przy użyciu środków elektronicznych i są prowadzone poprzez elektroniczną Platformę Przetargową pod adresem strony:

https://pwikminsk.logintrade.net/

Przeglądać aktualnie prowadzone postępowania oraz zapoznać się z ich warunkami można na stronie Platformy Przetargowej w zakładce POSTĘPOWANIA znajdującej się w module STRONA GŁÓWNA Platformy Przetargowej pod adresami stron:

  1. postępowania prowadzone w oparciu o przyjęte przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji regulaminy:

  1. postępowania prowadzone w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych:

Rejestracja na Platformie Przetargowej jest bezpłatna.

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową, do zakładki Platforma przetargowa (link poniżej). Ścieżka ze strony głównej www.pwikminsk.pl: Spółka/Platforma przetargowa

http://www.pwikminsk.pl/platforma-przetargowa,67.html

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry