W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/07/11

Budowa nowej sieci wodociągowej w ul. Małopolskiej

8 lipca 2019 r. w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. została podpisana umowa na realizację zadania pn.: „Budowa sieci wodociągowej w ul. Małopolskiej”. Zakres inwestycji przewiduje budowę nowej sieci wodociągowej na odcinku od ul. Nowy Świat do ul. Świętokrzyskiej wraz z budową i przebudową odcinków przyłączy w pasie drogowym. Zakończenie realizacji całej inwestycji planowane jest do 20 września 2019 r., przy czym wymagany termin zakończenia robót budowlanych w drodze przewidziany jest do 31 sierpnia 2019 r. W ramach inwestycji wykonany zostanie nowy wodociąg o średnicy 110 mm z rur PEHD w technologii bezwykopowej na długości 436,66 mb oraz podłączone zostaną do niego wszystkie dotychczasowe przyłącza odbiorców.

Wykonawcą robót jest firma ENERGO-WAC Wacław Bąk z siedzibą Czernidła 28, 05-520 Konstancin-Jeziorna. Inwestycja realizowana będzie ze środków własnych. Wartość brutto zadania wynosi 430 500,00 złotych.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry