W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/08/12

Mińska kranówka na pikniku czytelniczym.

W ostatnią niedzielę pracownicy PWiK gościli na pikniku czytelniczym organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mińsku Mazowieckim. Jak co roku wręczono nagrody książkowe dla najaktywniejszych czytelników. Specjalną atrakcją pikniku był spektakl plenerowy TUWIM Julek - PARA buch FRAZY w ruch w wykonaniu Teatru Małe Mi.

Wszyscy uczestnicy pikniku mogli ugasić pragnienie wodą z saturatora, a także zagrać w koło fortuny. Odpowiadając na pytania z wiedzy o ekologii lub wykonując zadanie można było wygrać nagrodę ufundowaną przez PWiK. Mieszkańcy natomiast mogli dowiedzieć się o inwestycjach realizowanych przez spółkę-dofinansowanych przez Unię Europejską w ramach programu Infrastruktura i Środowisko.

Mińska kranówka na pikniku czytelniczym.

Mińska kranówka na pikniku czytelniczym.

Mińska kranówka na pikniku czytelniczym.

Mińska kranówka na pikniku czytelniczym.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry