W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/07/10

Podsumowanie programu edukacyjnego PWiK w Mińsku Mazowieckim.

Program edukacyjny przygotowany przez PWiK skierowany do dzieci ze szkół w Mińsku Mazowieckim właśnie dobiegł końca.
Lekcje edukacyjne odbywały się przez cały rok szkolny 2013/2014 i wzięło w nich udział ponad pół tysiąca dzieci uczęszczających do szkół w Mińsku Mazowieckim. Podczas zajęć poruszane były m.in tematy prawidłowego korzystania z urządzeń sanitarnych czy problematyki wyrzucania śmieci do kanalizacji. Oprócz krótkich wykładów i prezentacji przedstawiających wyżej wymienione kwestie, młodzież uczestniczyła w panelach dyskusyjnych oraz quizach.
Zajęcia w celu urozmaicenia programu oraz zwiększenia aktywności ruchowej uczniów zawierały również elementy sportowe. Gośćmi specjalnymi lekcji byli m.in. Albert Szczygielski – sportowiec, brązowy medalista Mistrzostw Europy w Kulturystyce i Fitness czy Kajetan Broniewski, utytułowany wioślarz, medalista olimpijski z Barcelony.
Od następnego roku cykl edukacyjny będzie kontynuowany. Jeszcze większa uwaga skupiana zostanie właśnie na sporcie. W planach są dodatkowe zajęcia z mistrzami sportowymi w swoich dyscyplinach, którzy chętnie opowiedzą dzieciom o przebiegu swojej kariery sportowej oraz zachęcą do czynnego uprawiania sportu – zarówno w wymiarze zawodowym, jak i amatorskim.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry