W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/08/21

Umowa na inwestycję za 62 mln zł.!

W dniu 20.08.2019 r w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. została podpisana umowa na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Kompleksowe rozwiązanie systemu gospodarki osadowej na oczyszczalni ścieków w Mińsku Mazowieckim”. Kontrakt podpisali ze strony Zamawiającego Jarosław Grenda – Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. oraz ze strony Wykonawcy Andrzej Grygo – Prezes Zarządu INSTAL WARSZAWA S.A. Zatwierdzona kwota kontraktowa brutto to 62 799 112,47 zł (netto 51 056 189,00 zł). Czas na wykonanie zadania to 30 miesięcy, w tym 9 miesięcy na opracowanie dokumentacji projektowej.

Inwestycja realizowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu pn. „Stworzenie innowacyjnego systemu gospodarki osadowej i uzdatniania wody dla potrzeb aglomeracji Mińsk Mazowiecki”.

Umowa gospodarka osadowa Oczyszczalnia Ścieków 2019 PWiK

Umowa gospodarka osadowa Oczyszczalnia Ścieków 2019 PWiK

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry