W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/09/11

Pozytywna ocena jakości wody w mińskich wodociągach

Po roku monitoringu jakości wody, realizowanego przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, Przedsiębiorstwo otrzymało pismo datowane 23 sierpnia 2019 roku, potwierdzające niezmienną jakość wody do spożycia w mińskich wodociągach. Oznacza to, że woda spełnia normy określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 7 grudnia 2017 roku.

Próbki pobierane były zarówno w stacjach uzdatniania wody jak i w sieciach wodociągowych. W załączeniu znajdziecie Państwo skan wspomnianego pisma.

Ocena jakości wody PPIS (kliknij tu >>>)

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry