W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/07/09

Kurtyny wodne ponownie w centrum miasta.

Od kilku dni trwa kalendarzowe lato, musimy więc liczyć się z przyjściem upalnych dni. Jednak jak zawsze jesteśmy do nich odpowiednio przygotowani! Podobnie jak w zeszłym roku, na Rynku Starego Miasta pojawiły się kurtyny wodne, które pomagają przetrwać mieszkańcom ten najgorętszy okres w roku. W ubiegłe wakacje kurtyny sprawdziły się, dając dorosłym wytchnienie podczas upałów, a dzieciom pretekst do doskonałej zabawy. Podczas upałów odwiedzajmy więc Rynek dla ochłody i pamiętajmy o spożywaniu dużych ilości wody oraz napojów bez dodatku cukru. 

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry