W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/09/24

Miński saturator na miejskich wydarzeniach.

W dniach 14-15 września 2019 r. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Mińsku Mazowieckim gościło na dwóch cyklicznych wydarzeniach organizowanych w mieście. W sobotę byliśmy na XI edycji Festiwalu Himilsbacha. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. było partnerem tego wydarzenia. Festiwal na stałe zagościł na kulturalnej mapie Polski, przyciągając nie tylko fanów twórczości mińszczanina, ale także znanych twórców literatury, aktorów, muzyków i artystów. Festiwal Himilsbacha to interdyscyplinarna impreza, będąca swoistym memoriałem najlepszego aktora wśród kamieniarzy.

Natomiast w niedzielę nie mogło nas zabraknąć na WARKOCIE. Prawdziwe perełki zjechały do Mińska Mazowieckiego w upalną niedzielę. Na Zlocie Pojazdów Zabytkowych „Warkot 2019” pojawiło się około 400 samochodów oraz motocykli. Miłośnicy motoryzacji oraz mieszkańcy Mińska tłumnie ściągnęli na zlot zabytkowych pojazdów. Podczas imprezy można było podziwiać maszyny wyprodukowane do końca 1985 roku, czy obejrzeć tradycyjny już konkurs wolnej jazdy na jednośladach. Jedną z ulubionych atrakcji zlotu był saturator. Wszyscy obecni mogli ugasić swoje pragnienie mińską kranówką-do wyboru z sokiem lub bez. Wszyscy zainteresowani mogli również otrzymać broszurę informacyjną, zasięgnąć informacji nt. działalności spółki czy prowadzonych inwestycjach a także otrzymać gadżety promujące projekty realizowane przy wsparciu środków unijnych.

Miński saturator na Festiwalu Himilsbacha i Warkocie

Miński saturator na Festiwalu Himilsbacha i Warkocie

Miński saturator na Festiwalu Himilsbacha i Warkocie

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry