W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/10/15

Umowa na budowę sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej.

W dniu 14 października 2019 r. w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. została podpisana umowa na realizację inwestycji budowy sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej dla potrzeb osiedla mieszkaniowego przy ul. Klonowej w Mińsku Mazowieckim. Zakończenie robót planowane jest do dnia 31.01.2020 r. W ramach inwestycji wykonany zostanie wodociąg o średnicy Dz 125 mm z rur PE o łącznej długości L=776,27 mb oraz grawitacyjny kanał sanitarny o średnicy Dz 200 mm z rur PVC i PE o łącznej długości 583,79 mb.

Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego jest firma Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej MK-INSTAL s.c. z siedzibą przy ul. Warszawskiej 146/8, 05-300 Mińsk Mazowiecki. Inwestycja realizowana będzie ze środków własnych. Wartość brutto całego zadania wynosi 661 345,22 złotych.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry