W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/10/16

Wyprzedaż środków trwałych.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. ul. Józefa Mireckiego 20 w Mińsku Mazowieckim ogłasza sprzedaż niżej wymienionego środka trwałego. Oferty cenowe na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik do ogłoszenia należy składać do dnia 118 listopada 2019 roku do godziny 10.00 w Biurze Obsługi Klienta Spółki. Oferty cenowe powinny zawierać informację czy zaproponowana wartość jest ceną netto czy brutto. Oferty należy złożyć w zamkniętej kopercie z opisem:

Oferta na środki trwałe.

Nie otwierać do 18.11.2019 r. do godziny 10.00

Środki przeznaczone do sprzedaży można obejrzeć na terenie Oczyszczalni Ścieków (kontakt Lech Bartnicki tel.: 607822388).

Do sprzedaży posiadamy:

  • Separator piasku ENKO Gliwice

Szczegóły oferty wraz z pełnym opisem urządzenia znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

Oferty Sprzedaży (kliknij tu >>>)

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry