W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/10/17

ZAWIADOMIENIE

Zamawiający informuje, że w wyniku przeprowadzonego postępowania w sprawie zakupu środków trwałych wybrane zostały oferty:

Conces Przedsiębiorstwo Produkcyjno Remontowe s.c. ul. Rzemieślnicza 6, 55-010 Zębice

  • Dmuchawa z Falownikiem Robuschi/Ekofinn-Pol Sp. z o.o.
  • Agregat Dmuchawa Rotacyjna Spomasz Ostrów Wielkopolski

Oferent spełnił wszystkie wymagania przedstawione w ogłoszeniu sprzedaży z dnia 12.09.2019 r., a jego oferta okazała się najkorzystniejsza cenowo.

Złożone oferty cenowe oraz nazwy oferentów znajdziecie Państwo w zakładce OFERTY SPRZEDAŻY. Do zakładki można trafić ze strony głównej ścieżką SPÓŁKA/PRZETARGI/OFERTY SPRZEDAŻY. (link kliknij tu >>>)

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry