W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2019/12/02

Klasa Id w Stacji Uzdatniania Wody.

W czwartek, 21 listopada 2019 roku naszą spółkę odwiedziła klasa I d ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mińsku Mazowieckim. Młodych mieszkańców naszego miasta w arkana działalności mińskich wodociągów wprowadził prezes Jarosław Grenda. Wszyscy uczniowie mogli dowiedzieć się skąd mamy wodę w kranie i czy można ją pić bez przegotowania. Dodatkowo z filmu edukacyjnego i krótkiej prelekcji dowiedzieli się jak oszczędzać wodę i dlaczego właściwie należy to robić. Po zakończeniu części edukacyjnej wszyscy udali się na zwiedzanie Stacji Uzdatniania Wody pod bacznym okiem kierownika działu produkcji wody Łukasza Wysockiego. Na zakończenie uczestnicy wycieczki odebrali drobne upominki od PWiK.

Klasa 1d w PWiK Mińsk Mazowiecki

Klasa 1d w PWiK Mińsk Mazowiecki

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry