W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/01/17

Ogłoszenie o sprzedaży nawozu Agrovit.

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem o sprzedaży środka nawozowego „Agrovit”, który dostępny jest w Oczyszczalni Ścieków Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim, ul. Chróścielewskiego 1B, 05-300 Mińsk Mazowiecki, w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:00 ÷ 15:00. 

„Agrovit” wytwarzany jest na terenie oczyszczalni ścieków w Mińsku Mazowieckim. Spółka posiada pozwolenie na wprowadzanie do obrotu organiczno-mineralnego środka „Agrovit” (decyzja nr G-556/16 Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 21.01.2016 r.).  Środek „Agrovit” poprawia właściwości gleby. Zwiększa żyzność gleby wzbogacając ją w składniki mineralne takie jak: azot, fosfor, wapń, magnez. Stanowi bogate źródło substancji organicznych i innych składników niezbędnych do intensywnego wzrostu roślin. Środek „Agrovit” można stosować na wszystkie rodzaje gleb, rośliny uprawy polowej (np. kukurydza, zboża, rośliny pastewne i energetyczne) szczególnie przy niskiej zawartości substancji organicznych. Produkt ma postać granulowanej ziemi torfowej, jest składowany i transportowany luzem. 

Wszelkie niezbędne informacje zostały zawarte w ogłoszeniu (link poniżej)

Ogłoszenie o sprzedaży "Agrovit" (kliknij tu >>>)

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry