W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2014/08/29

Najnowsza inwestycja PWiK Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki

W dniu 28 sierpnia br. w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim ul. Tuwima 1 została podpisana umowa z firmą IDS-Bud S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Grzybowska 87 na roboty pn: „Budowa nowej Stacji Uzdatniania Wody nr. 1 z zapleczem techniczno- administracyjnym przy ul. Mireckiego w Mińsku Mazowieckim”

Woda do nowej w pełni zautomatyzowanej stacji będzie dostarczana z 4 studni głębinowych, zlokalizowanych na terenie miasta Mińsk Mazowiecki. Wydajność najnowszej generacji Stacji Uzdatniania Wody wyniesie Qmax,d=2400 m3/d przy Qmax,h=120 m3/h dotychczasowa Qmax,h=40 m3/h. Po zakończeniu inwestycji proces uzdatniania wody będzie stale monitorowany online. Zostanie zapewniona ciągłość procesów technologicznych i najważniejsza dla Klientów niezawodność dostaw wody.

Wartość umowy opiewa na kwotę brutto 12 250 861, 57 PLN. Prace rozpoczną się w najbliższych dniach, zaś o ich postępach będziemy informować na naszej stronie internetowej. Zakończenie przewidziane jest na 30.11.2015 r.

         podpisanie umowy z ids-bud budowa stacji uzdatniania wody w minsku mazowiecki 2      podpisanie umowy z ids-bud budowa stacji uzdatniania wody w minsku mazowiecki 
   
» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry