W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/02/04

Kolejna inwestycja infrastrukturalna.

W dniu 31 stycznia 2020 r. w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. została podpisana umowa na realizację inwestycji budowy sieci wodociągowej w ul. Szpitalnej w Mińsku Mazowieckim. Zakończenie robót planowane jest do dnia 31.03.2020 r. W ramach inwestycji wykonany zostanie wodociąg o średnicy 110 mm z rur PE o długości 210,00 mb wraz z armaturą przeciwpożarową.

Na realizację zamówienia, w drodze przetargu publicznego, wybrano firmę Energotel-Bis Joanna Taciak, z siedzibą przy ul. Adama Mickiewicza 105, 05-320 Mrozy, za kwotę brutto 54 565,88 złotych. Inwestycja w całości realizowana będzie ze środków własnych przedsiębiorstwa.

Umowa Energotel Bis Joanna Taciak PWiK

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry