W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/03/03

Akredytacja dla Laboratorium.

Laboratorium Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim oferuje badania w zakresie analiz wody, ścieków i osadów ściekowych. W 2019 roku Laboratorium wdrożyło zmiany do systemu zarządzania wynikające z wymagań znowelizowanej normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02. W 2020 roku Laboratorium uzyskało akredytację na znowelizowaną normę PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 – „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”. Akredytację możecie Państwo obejrzeć na stronie Usługi/Certyfikaty lub kliknąć w link Certyfikaty (kliknij tu >>>)

Wśród usług oferujemy min.:

  • Pobieranie próbek
  • Badania mikrobiologiczne
  • Badania fizykochemiczne

Zapraszamy do współpracy.

LABORATORIUM Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o. ul. Aureliusza Chróścielewskiego 1B; 05-300 Mińsk Mazowiecki
tel./fax: 25 759 39 36 tel. kom.: 607 820 812 e-mail: laboratorium@pwikminsk.pl

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry