W trosce
o mieszkańców
i środowisko

2020/03/13

Obsługa klientów.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim uprzejmie informuje, że w trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, w związku z sytuacją  epidemiologiczną i zaleceniami służb sanitarnych, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta z wykorzystaniem następujących środków:

  • Telefonicznie: 25 758 58 60
  • Poprzez pocztę elektroniczną – adres e-mail bok@pwikminsk.pl
  • Poprzez fax: 25 758 58 60
  • Listownie na adres: ul. Józefa Mireckiego 20, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Pragniemy również poinformować, że Interesanci w Biurze Obsługi Klienta i w Kasie, ze sprawami wyjątkowo pilnymi, będą obsługiwani pojedynczo. Wszystkie zgłaszane sprawy będą rozpatrywane indywidualnie i załatwiane zgodnie z możliwościami i zachowaniem należytych środków bezpieczeństwa.

W celu ograniczenia wizyt naszych pracowników odczytujących wodomierze, proponujemy Państwu możliwość podania, na koniec każdego okresu sprawozdawczego, stanu swoich wodomierzy zdalnie (e-mailem lub telefonicznie – j.w.). Pragniemy poinformować, że powyższa sytuacja nie wpłynie na realizację naszych usług oraz zapewnić o ciągłości dostaw wody i odbioru ścieków.

Za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją przepraszamy.

» powrót
Przedsiębiorstwo zostało powołane aby służyć Wam mieszkańcom miasta. Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Zrobimy wszystko abyście mieli poczucie, że świadczymy usługi, z których jesteście zadowoleni a obsługa w pełni Was satysfakcjonuje.
PRZYŁĄCZ SIĘ DO SIECI » WZORY UMÓW I FORMULARZE » CENNIK I TARYFY » REGULAMINY » NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA » ODCZYT WODOMIERZA » AWARIE » RODO »
Woda to źródło życia, dlatego w naszym przedsiębiorstwie jej jakość jest dla nas najważniejsza. Badania wykazują, że woda w mińskich wodociągach jest najwyższej jakości, czasem nawet lepsza niż woda butelkowana. Namawiamy do picia wody z kranu.
PIJ WODĘ Z KRANU » RAPORT JAKOŚCI WODY » TWARDOŚĆ WODY » EKO EDUKACJA  » WSPÓŁPRACA »
Ścieki w Mińsku oczyszczane są zgodnie z normami Ministerstwa Środowiska. Oczyszczalnia Ścieków zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części miasta.
OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW » ZADBAJ O ŚRODOWISKO » AGROVIT » ENERGIA ZE ŚCIEKÓW »
SPÓŁKA
USŁUGI
KONTAKT
DLA PRACOWNIKA
DLA KLIENTA
WODA
KANALIZACJA
PRZETARGI
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim   -  polityka prywatności »
Do góry